Videó: Milyen gyorsan ütötte ki Tyson Spinks-t?

Videó: Собаку бросили в лесу с коробкой макарон. История собаки по имени Ринго. 2024, Lehet
Anonim

Tyson megnyerte a küzdelmet, kiütött Spinks 91 másodperc alatt.

Különben is, milyen gyors volt Mike Tyson leggyorsabb kiütése?

Klasszikus együtéses Tyson KO. Négy küzdelemmel Tyson világbajnoki címe előtt felvillanyozó és gonosz erőszakossá vált. ki ütni , mindössze 30 másodpercre van szüksége -- a leggyorsabb kiütés pályafutása során – hogy elpusztítsa Fraziert, a korábbi nehézsúlyú világbajnok, Joe Frazier fiát.

Tudja azt is, meddig tartott a Tyson Spinks harca? De 30 évvel ezelőtt utolsó hónap, Michael Spinks volt az ország – és a világ – legismertebb sportfigurái között. 1988. június 27-én sietve kilépett. amikor nehézsúlyú címét harc Mike-kal Tyson 91 másodperc alatt ért véget az Atlantic City ConventionHallban.

Hasonlóképpen felteheti a kérdést, mi a leggyorsabb kiütés a bokszban?

LEGGYORSABB KNOCKOUT Az leggyorsabb kiütés Úgy tűnik, hogy az onrecord egy Golden Gloves versenyen Minneapolisban (Minnesota, USA) 1947. november 4-én, amikor Mike Collins Pat Brownsont ütötte az első ütéssel, és a versenyt számolás nélkül leállították, 4 másodperccel a csengetés után.

Hány csatát nyert és veszített Mike Tyson?

Tysoné Bokszrekord. Tyson összesen 58-at láttam harcok szakmai pályafutása során. Közülük ötvenen nyertek, közülük 44 kiütéssel. Között harcok ő tette nem győzelem , ő hivatalosan elveszett hat, míg kettő a verseny nélkül kategóriába került.